Bezpłatna Szkoła Rodzenia IPS

Usługi bezpłatne

Nasza Szkoła Rodzenia funkcjonuje na podstawie umowy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy i jest finansowana z budżetu m. st. Warszawy.

W bezpłatnych zajęciach mogą uczestniczyć ciężarne, które są zameldowane na pobyt stały lub czasowy na terenie Warszawy, są zarejestrowani w Domu samotnej matki, lub odprowadzają podatki do urzędu skarbowego m. st. Warszawy.

Osoby nie spełniające powyższych warunków mogą uczestniczyć w zajęciach szkoły rodzenia odpłatnie – cennik usług znajduje się poniżej.

Cennik usług płatnych

Obowiązuje od dnia 09.01.2023 r.

Obowiązuje wcześniejszy termin zgłoszenia chęci uczestnictwa w zajęciach. Wpłaty dokonuje się na konto lub bezpośrednio przed rozpoczęciem zajęć. W przypadku, gdy pacjent zdecyduje się na odwołanie wizyty mniej niż dobę przed umówionym terminem lub w ogóle nie pojawi się na konsultacji, obowiązuje pełna opłata za wizytę.

Tytuł przelewu: Szkoła Rodzenia – Imię i Nazwisko

Akceptujemy płatności kartą.

Uczestnictwo w pełnym wymiarze zajęć550 zł
Uczestnictwo w samych wykładach400 zł